چگونه تعداد اسپرم را افزایش دهیم؟

خرید ژل‌های ایموشن

بسیاری از زوج‌ها سعی می‌کنند تا با داشتن رابطه‌ی جنسی منظم، استفاده از ویتامین و مکمل‌ها و تغییر عادات خود برای افزایش باروری شانس خود را برای بارداری افزایش دهند. یک موضوع قابل توجه برای چنین زوج‌هایی یادگیری روش افزایش تعداد اسپرم می‌باشد. چندین روش برای انجام این کار وجود دارد اما برخی از بهترین این روش‌ها عبارتند از داشتن یک رژیم غذایی سالم، ورزش کردن و خودداری از عادات بد.

**************************************************

اجتناب از مصرف الکل برای افزایش اسپرم

عادات بد را قطع کنید. از نوشیدن الکل اجتناب کنید وسیگار نکشید و از داروهای غیر مجاز استفاده کنید. تمام این عادات می‌توانند تعداد اسپرم‌ها را کاهش و صدمه دیدن آن را افزایش دهند، که منجر به ناتوانی در باردارکردن تخمک‌ها می‌شود. اگر این عادات قابل ترک نیستند، استفاده‌ی مرتب از آن‌ها را کاهش دهید.

**************************************************

غذاهای فراوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

غذاهای فراوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کنید. داشتن یک رژیم غذایی با پروتئین بالا، سبزیجات و همه‌ی غلات بسیار مهم است. یک رژیم غذایی کم چرب را هدف خود قرار دهید. وقتی یک رژیم غذایی سالم دنبال شود، تعداد اسپرم‌ها افزایش می‌یابد زیرا بدن شما سالم‌تر است و متابولیسم شما به خوبی کار می‌کند. هر وقت ممکن بود، از غذاهای ارگانیک (آلی) استفاده کنید تا رژیم سالم‌تری داشته باشید.

**************************************************

مرتباً ورزش کنید.

مرتباً ورزش کنید. با حداقل 30 دقیقه ورزش در روز، هورمون‌های تنش که می‌توانند به اسپرم‌ها آسیب بزنند کاهش می‌یابند. ورزش‌های کم برخورد مانند تائی چی، یوگا و مدیتیشن بهترین انتخاب هستند. اما این بسیار مهم است که زیاده‌روی نکرده و تنش زیادی به بدن خود وارد نکنید و در فعالیت‌هایی که ممکن است به بیضه‌های شما آسیب بزند شرکت نکنید.

**************************************************

تعداد روابط جنسی خود را به هر سه روز یکبار کاهش دهید. با ایجاد یک فاصله‌ی زمانی بین روابط جنسی خود، شما به بدن خود فرصت بازسازی اسپرم را می‌دهید. رابطه‌ی جنسی روزانه می‌تواند مقدار اسپرم را کاهش دهد. برخی زوج‌ها این برنامه‌ی زمانی را با بارداری زنان تنظیم می‌کنند.

**************************************************

صبح هنگام رابطه‌ی جنسی داشته باشید.

صبح هنگام رابطه‌ی جنسی داشته باشید. مطالعات متعددی نشان داده‌اند که مقدار اسپرم آقایان در صبح و ساعات اولیه‌ی بعد از ظهر بیشتر است. در پایان روز، مقدار اسپرم به دلیل تنش، خستگی و برخی فاکتورهای دیگر کاهش می‌یابد.

**************************************************

خود را خنک نگاه دارید

خود را خنک نگاه دارید. سپری کردن زمان زیاد در سونا یا وان گرم می‌تواند منجر به رسیدن گرمای زیاد به بیضه‌های شما شود، که باعث می‌شود تا آن‌ها اسپرم کمی تولید کنند. علاوه بر این بایستی از پوشیدن لباس زیر، شورت و شلوار جین تنگ اجتناب کنید. با جایگزین کردن شورت‌های بوکسوری و شورت‌های سوارکاری به بیضه‌های خود اجازه‌ی نفس کشیدن و خنک ماندن بدهید.

**************************************************

برای اطمینان از سلامتی خود از ویتامین‌ها و سایر مکمل‌ها استفاده کنید.

برای اطمینان از سلامتی خود از ویتامین‌ها و سایر مکمل‌ها استفاده کنید. ثابت شده است ویتامین‌های C و E سلامت اسپرم را افزایش می‌دهند.

 

خرید بهترین محصولات توانبخشی جنسی در فروشگاه سیسیلی

قرص‌های افزایش توان جنسی اکتی لایف

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه تعداد اسپرم را افزایش دهیم؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Video Widget