راه حل مشکل تخت خواب کسل کننده

با انجام توصیه هایی ساده، خودتان را برای لذّت جنسی آماده کنید.

حل مشکل تخت خواب کسل کننده

پیش از آمدن همسرتان، او را بو بکشید

اغلب زنان قبل از شروع رابطه به زمان بیشتری نیاز دارند. اما به جای اینکه منتظر وقت مناسب بمانید تا همه ی بچه ها بخوابند، ذهن خود را قبل از دیدن همسرتان، آماده کنید. کمی از عطر مورد علاقه ی او را پشت گوش های خود بزنید. عطر مرد می تواند برانگیختگی زن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. بوییدن عطر همسرتان شما را به گونه ای جادویی مشتاق نمی کند، امّا به شما کمک می کند از لحاظ روحی آماده شوید.

خود را معطر کنید

دوچرخه سواری، افزاینده ی میل جنسی یا کاهنده ی آن؟

دوچرخه سواری می تواند برای زندگی جنسی شما مفید باشد. بر اساس نتایج مطالعه ای که انجمن قلب آمریکا منتشر کرد، مردانی که دچار بیمای قلبی بودند و به طور منظم به ورزش، از جمله دوچرخه سواری، می پرداختند، به دلیل افزایش گردش خون در رگ ها ازجمله رگ های اندام جنسی، عملکرد جنسی بهتری داشتند. زنان هم می توانند از این فواید بهره مند شوند. پس چرا آخر هفته برنامه ای برای دوچرخه سواری نداشته باشید؟ اما مراقب باشید، چون درباره ی تاثیرات دوچرخه سواری بر مردان اختلاف نظر وجود دارد. برخی تحقیقات نشان داده اند که فشاری که از زین دوچرخه وارد می شود، می تواند موجب ناتوانی جنسی به ویژه میان دوچرخه سواران حرفه ای شود. زین هایی که طراحی خاصی دارند، می توانند از این مشکل پیشگیری کنند اما ممکن است باعث ایجاد مشکلات دیگر هم بشوند. به عقیده ی برخی کارشناسان، دوچرخه سواری آخر هفته مضر نیست و فواید آن برای گردش خون از ریسک های احتمالی آن بیشتر است.

دوچرخه سواری میل جنسی را افزایش می‌دهد

مراقب قاتلان میل جنسی باشید

به همان دلیلی که ورزش می تواند برای زندگی عاشقانه تان یک امتیاز محسوب شود، هر گونه فعالیتی که گردش خون را کاهش می دهد، از بین برنده ی میل و اشتیاق است. سیگار کشیدن، مصرف الکل، رژیم غذایی پرچرب و زندگی بدون تحرک، مانع جریان خون می شوند و برانگیختگی را برای شما مشکل تر می کنند. پایبند بودن به سبک زندگی سالم بخش مهمی از افزایش میل جنسی است.

 

داروهای مضر

داروهایی که شما و همسرتان برای سلامتی خود مصرف می کنید، می تواند مانع رابطه ی جنسی شما شود. عوارض جانبی بسیاری از قرص ها، شامل کاهش میل جنسی هم می شود. نخستین سوال اغلب پزشکان از بیماران خود، درباره ی داروهای مصرفی آن هاست. اصلی ترین داروها با چنین تاثیری، داروهای فشار خون و ضدافسردگی هستند، اما داروهای دیگری هم این گونه اند. داروهای ضدبارداری خوراکی هم می توانند تاثیری مشابه داشته باشند. بنابر گفته ی بسیاری از زنان، این قرص ها میل جنسی آن ها را از بین می برد. حتی داروهایی مانند داروهای ضدآلرژی بدون نیاز به نسخه، در صورتی که طولانی مدت مصرف شوند، می توانند مشکل ساز شوند. به طور خلاصه، در صورتی که اخیرا داروی جدیدی مصرف نموده و دچار کاهش میل جنسی شده اید، با پزشک خود مشورت کنید.

داروهای مضر  را استفاده نکنید

بوسه هایتان را خوش طعم کنید

براساس تحقیقی که اخیراً انجام شده، از زوج ها پرسیده شد که آیا “طعم” بوسه همسرشان بر میل آن ها به صمیمیت بیشتر تاثیر گذار بوده است یا نه و بهترین طعم کدام بوده است. مردان و زنان نظری یکسان داشتند. به گفته ی آن ها، نعناع، طعمی بود که آن ها را تحریک می کرد. پس مسواک زدن با خمیردندان نعناعی را فراموش نکنید.

عطر نعناع باعث خوش طعم شدن بوسه هایتان می‌شود

آغوش هایتان را جدی بگیرید

بسیاری اینگونه فکر می کنند که باید قبل از نزدیک شدن به همسرتان احساس میل و اشتیاق داشته باشید. اما درست نیست. نیازی نیست که شهوت جنسی داشته باشید تا شروع به عشق ورزی کنید. درعوض، آرام باشید و عشق و علاقه خود را نشان دهید و ببینید چه پیش می آید. شب ها یکدیگر را در بستر در آغوش بکشید. در پایان یک روز خسته کننده، از او بخواهید پاهایتان را ماساژ دهد یا شما این کار را برایش انجام دهید. بدون اینکه متوجه شوید، میل و اشتیاق ایجاد می شود.

 

همسرتان را بترسانید

ترس و برانگیختگی از یک قسمت مغز نشات می گیرند. پس چیزی که کمی شما را بترساند، می تواند احساسات عاشقانه تان را هم افزایش دهد.
مثلاً وقتی زوجی سوار ترن هوایی می شوند و پس از آن فعالیتی عاشقانه دارند، مقداری از هیجان ترن هوایی هم به رابطه اضافه می شود. هر چیزی که از نظر فیزیولوژیکی تکان تان دهد، به رابطه تان هیجان می بخشد.

 

بی رحم باشید

بر اساس تحقیقات، عشق بازی باعث می شود بدن زن اکسی توسین تولید کند، هورمون عشق که نقش مهمی برای ایجاد روابط عاشقانه دارد. اکسی توسین ماده ای است که باعث ایجاد همان حسّ خاص هنگام برانگیختگی می شود. برای ترشّح بیشتر این هورمون، بی رحمانه عشق ورزی کنید.

در هنگام برقراری رابطه جنسی بی رحم باشید

منبع: باغ دارو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “راه حل مشکل تخت خواب کسل کننده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Video Widget